خرید آنلاین بیمه

بیمه

اعتقاد مدیران، کارشناسان و کارکنان بیمه کوثر بر این است که ملت بزرگوار ایران شایسته بهترین و باکیفیت‌ترین خدمات در عرصه بیمه‌گری هستند. بر اساس همین باور، شرکت بیمه کوثر با هدف ایجاد تحول و ارائه خدمات بیمه‌ای متفاوت و برتر با رویکردی خدمت‌محور و تاکید بر گسترش بیمه‌های زندگی به خانواده صنعت بیمه کشور پیوسته است.
این شرکت با بهره‌مندی از کادری متخصص و متعهد و برخورداری از شبکه یکپارچه فروش در سراسر کشور با رعایت اصول اخلاق حرفه‌ای و رویکردی مشتری‌مدارانه، نیازهای مشتریان خود را در اولویت قرار داده، با رهیافت مدیریت راهبردی مبتنی بر مدل‌های کیفیت و سازمان دانش‌محور با توجه به آموزه‌های دینی و مذهبی، درصدد است «آرامش» را به معنای واقعی کلمه به بیمه‌گذاران خود هدیه دهد.

زیرساخت‌های به‌وجود آمده برای تسهیل خرید بیمه‌نامه به صورت الکترونیکی و نیز افزایش رضایت مشتریان، همسو با سیاست‌ها و اهداف شرکت در توسعه خدمت‌رسانی غیرحضوری است.

آیا فکر می کنید هرگز به حمایت حقوقی نیاز نخواهید داشت؟ آیا…؟ شما دلیلی نمی بینید که زمانی در آینده احتیاج به اثبات حق خود داشته باشید؟ فکر می کنید هیچ کس دلیلی برای طرح شکایت علیه شما نخواهد داشت؟ فعالیت های اقتصادی شما شامل هیچ اقدام غیر متعارفی نمی شود و شما هیچ مشکل خاصی را در آینده پیش بینی نمی کنید؟ شما هرگز نیاز به تماس یا مشاوره با وکیل نداشته اید؟ شما تمام تلاش خود برای اجتناب از مراجعه به دادگاه و یا کلانتری را انجام می دهید؟ معتقدید که از هر نوع درگیری قضایی و حقوقی بدور هستید؟ اما ممکن است که… فرزند شما در حیاط مدرسه به دلیل ضعف ایمنی محیط و یا وسائل آموزشی و تفریحی آسیب ببیند. چک و اعتباراتی که دارید با مشکل روبرو شود. به خاطر اشتباه آژانس مسافرتی سفر تعطیلاتی شما تبدیل به یک کابوس گردد. اطلاعاتی که هنگام خرید ملک به شما داده شده است اشتباه و یا حقایقی از شما پنهان شده باشد. مجبور باشید دراتحادیه کارگری یا کارگزینی یا نزد بیمه برای دفاع از حقوق پایمال شده خود حاضر شوید. یکی از همکاران در محیط کار باعث آزار شما شود. ویا هر چه که شما به ذهنتان می آید که ممکن است حق و حقوق فردی و اجتماعیتان را تهدید کند. هرچند که… شما ممکن است جزء طبقه متوسط درآمد جامعه باشید و این یعنی امکان دسترسی به خدمات حقوقی و کمک قضایی برایتان مشکل خواهد بود. ممکن است وضعیت مالی شما به گونه ای باشد که پس انداز آنچنانی نداشته باشید و این یعنی در هنگام بروز مشکلات قانونی ودعاوی قضایی امکان پرداخت دستمزد وکیل و هزینه های هنگفت آن را نخواهید داشت. چنانچه هر یک از موارد زیر اتفاق بیافتد و شما در وضعیت مالی مناسبی نباشید دچار گرفتاری های بیشتری خواهید شد. چه مشکل کوچک باشد یا خیلی بزرگ چه مشکل مربوط به شورای حل اختلاف باشد و یا دادگاه و یا داوری چه شما خوانده باشید یا خواهان یا شاهد نتیجه اینکه شما در زندگی روزمره خود به بیمه وکالت نیاز دارید.

منشور گردشگری حقوقی، در راستای صیانت از حقوق شهروندی و با هدف ارتقاء مسئولیت‌پذیری و بسترسازی برای اجرایی شدن اصول مرتبط با اخلاق گردشگری و نهادینه شدن موازین اخلاقی در ارائه خدمات گردشگری تهیه شده است.

منشور گردشگری حقوقی با استناد به ماده ۷ قانون توسعه صنعت ایرانگردی و جهانگردی مصوب ۱۳۷۰/۷/۷ و اصلاحات بعدی و در راستای اجرایی شدن مصوبه ۴۲۷ شورای عالی انقلاب فرهنگی مصوب سال ۱۳۸۴ و همچنین در جهت گسترش و ترویج فرهنگ صیانت از حقوق شهروندی، برخورد کریمانه با مردم و در چارچوب بند ۷ کد اخلاق گردشگری مصوب ۱۹۹ سازمان جهانی گردشگری، مفاد منشور حقوق گردشگر به منظور تکریم ارباب رجوع و ارائه خدمات متناسب با شان و منزلت بالای گردشگران در جمهوری اسلامی ایران در ۱۵ محور تهیه و ابلاغ شده است.