بیمه وکالت چیست؟

هیچ کدام از ما دوست نداریم به ناگاه خود را در محاصره نگرانی های ناشی از موضوعات حقوقی ببینیم و شاید به همین دلیل است که عموما بصورت پیش فرض هیچ برنامه ای هم برای مواقعی که بصورت ناخواسته گرفتار موضوعات حقوقی و قانونی می شویم نداریم اما چه کسی است که منکر این بخش مهم از زندگی روزمره در جوامع صنعتی شود.
زندگی ما بصورت روزمره تحت تاثیر روابط پیچیده قانونی است که از بسیاری از موارد حقوقی احتمالی آن بی اطلاع هستیم. اما زندگی منتظر تصمیمات ما باقی نمی ماند و با سرعت در حرکت است و این ما هستیم که باید به فکر باشیم از طرفی تعرفه های وکالت هم که ممکن است با نیازهای زندگی همگی متناسب نباشد پس راه حل چیست؟
ما در موسسه حقوقی دادیاران سروش حق افتخار داریم تا در راستای توسعه ی خدمات حقوقی برای کلیه گروهها و طبقات اجتماعی و بهره مند سازی تمام احاد جامعه از مشاوره و خدمات حقوقی مطمئن، طرحی را برای نخستین بار در کشور ایجاد کرده ایم با نام « بیمه وکالت » که بر اساس آن کمک شایانی به عموم هموطنان عزیز خواهد شد تا از خدمات جامع و کامل حقوقی در زمینه های مختلف حقوقی با تخفیفهای بالا و همچنین کیفیت کم نظیر خدمات حقوقی استفاده نمایند. این طرح یکساله و قابل تمدید ( با تخفیف حق بیمه برای سال بعد ) می باشد.
همچنین پیشنهاد ما برای کارفرمایان عزیزی که مایلند پرسنل خود را از دغدغه های ناشی از موارد حقوقی رها ساخته و تمام تمرکز آنها برای انجام وظایف سازمانی معطوف گردد، « بیمه وکالت گروهی » با شرایط ویژه، می باشد تا کل مجموعه تحت امرشان بصورت گروهی تحت پوشش قرار گیرند.
از مزایای این نوع از بیمه وکالت علاوه بر بیمه تک تک پرسنل، تقبل کلیه امور حقوقی خود شرکت و یا سازمان توسط این موسسه می باشد. این بدان معناست که شما با یک تیر دو نشان را هدف خواهید داد، اول آنکه کلیه پرسنل شما، تحت حمایت های حقوقی خواهند بود و دیگر آنکه امور جاری شرکت و سازمان شما نیز بدون هیچ دغدغه ای توسط وکلای خبره این موسسه مدیریت و انجام خواهد شد.
امیدواریم با راه اندازی این طرح گام بزرگی در جهت بهبود شرایط خدمت رسانی حقوقی برای همه برداریم فاصله ما و شما برای مشاوره خرید بیمه وکالت تنها یک کلیک است👇

اپلیکیشن دادیار

موسسه حقوقی دادیاران سروش

یک اپلیکیشن فوق العاده که توی اون میتونی رایگان محاسبات حقوقی (مهریه، ارث، دیه، خسارت تاخیر تادیه و… ) انجام بدهی، آخرین اخبار و مقالات حقوقی را دنبال کنی و از کلی ابزار و سرگرمی موجود در آن استفاده کنی.

شیوه دانلود خود را انتخاب کنید: