دعوت به همکاری

موسسه حقوقي و اداري دادياران سروش حق به شماره ثبت ٢٨٤٠٨ از تعدادي از افراد واجد شرا يط، دعوت به همکاری  مي نمايد. از متقاضيان محترم خواهشمند است رزومه خود را به آدرس ايميل قيد شده زير، ارسال دارند.

١- بخش حقوقي:

موسسه در نظر دارد از ميان وكلاي محترم با شرايط ذيل دعوت به همكاري نمايد. متقاضيان محترم اين بخش، لطفا در قسمت موضوع ايميل ارسالي، كلمه “حقوقي” را قيد نمايند. شرايط مورد نظر براي همكاران در بخش حقوقي :
١ – 1 انگيزه و روحيه بالاي همكاري
2 – 1 روابط عمومي و فن بيان مناسب 
3 – 1 پروانه وكالت تهران 
4 – 1 حداقل مدرك تحصيلي كارشناسي ارشد
5 – 1 داراي حداقل ٥ سال سابقه وكالت 
6 – 1 حداكثر سن ٤٠ سال

٢ – كادر مديريتي:

براي تكميل كادر مديريت، از ميان متقاضيان محترم، كه داراي مناسب ترين رزومه تشخيص داده شوند جهت تكميل كادر مديريتي در دپارتمان هاي ذيل دعوت به همكاري خواهد شد:
1 – 2 قراردادهاي مربوط به سازمانها، ادارات و شركتها
2 – 2 پرونده هاي كيفري
3 – 2 پرونده هاي حقوقي
4 – 2 پرونده هاي كوچك(كيفري-حقوقي)
5 – 2 ادارات كار و تامين احتماعي
6 – 2 ديوان عدالت اداري
7 – 2 مشاوره هاي آنلاين
8 – 2 پرونده هاي مالياتي

٣- بخش دوره هاي آموزشي:

موسسه در نظر دارد اقدام به برگذاري دوره هاي آموزشي عمومي و تخصصي در رشته ها و موضوعات مختلف حقوقي مورد نياز، بالاخص در سازمانها و ادارات در رده هاي مديريتي و پرسنلي و يا براي ديگر علاقمندان، نمايد، از علاقمندان به هرگونه همكاري در اين بخش ، خواهشمند است رزومه خود را به صورت جداگانه ارسال و در قسمت
موضوع ايميل عبارت “دوره هاي آموزشي” را قيد نمايند.

٤- دپارتمان اداري:

موسسه در نظر دارد از افراد، با بالاترين سابقه و تجربه كار در سازمانها و ادارات ذيل در بخش پرونده هاي اداري دعوت به همكاري نمايد. شهرداري مركز و يا شهرداري هاي مناطق مختلف تهران، شعب مميزي و هيات هاي ادارات دارايي مناطق مختلف تهران، ادارات ثبت املاك و ثبت احوال، تامين اجتماعي، شعب حل اختلاف و يا تشخيص ادارات كار، سازمان ثبت شركت ها، سازمان مالكيت معنوي. از متقاضيان محترم اين بخش، خواهشمند است رزومه خود شامل تحصيلات، سوابق و تجربيات را به آدرس ايميل ذيل ارسال فرمايند. متقاضيان محترم اين بخش، لطفا در قسمت موضوع ايميل ارسالي كلمه “اداري” را قيد نمايند.

٥- بازاريابي بيمه وكالت:

موسسه علاوه بر قرارداد بيمه مسئوليت، داراي قرارداد هاي بازاريابي با شركت هاي بيمه كوثر و رازي مي باشد، از افراد با شرايط ذيل جهت امور بازاريابي بيمه وكالت ، دعوت به همكاري مي گردد. متقاضيان محترم اين بخش، لطفا در قسمت موضوع ايميل ارسالي عبارت “بيمه وكالت” را قيد نمايند:
1 – ٥ انگيزه و روحيه بالاي همكاري
2 – ٥ روابط عمومي و فن بيان مناسب
3 – ٥ داراي حداقل مدرك تحصيلي ليسانس ترجيحا در رشته هاي مرتبط با بيمه و بازاريابي
4 – ٥ حداكثر سن ٣٠ سال
٥ – 5 داراي سابقه كاري مناسب

توجه: موسسه، قصد برقراري هيچگونه رابطه استخدامي، در هيچ بخش را ندارد.

آدرس ايميل جهت ارسال رزومه

info@sorushehagh.ir