طرح ویژه بیمه کرونا

طرح ویژه بیمه کرونا

طرح ویژه بیمه کرونا ، بیماری هم دردهای جسمی و روحی به همراه دارد و هم هزینه‌های زیادی را بر دوش شما می‌گذارد. به خصوص در این ماه‌های اخیر که با چالش کرونا دست و پنجه نرم می‌کنیم، حتما این موضوع را بیشتر از همیشه احساس کرده‌اید. با ابتلای یکی از اعضای خانواده به بیماری کرونا، همه خانواده روزهای سختی را تجربه خواهند کرد. حالا در این میان هزینه‌های بستری و درمان و همینطور ضرر و زیان ناشی از خانه نشینی نیز به مشکلات جسمی افزوده خواهد شد.

 

طرح ویژه بیمه کرونا

مزایای بیمه کرونا

در صنعت بیمه روش‌های خاصی درحال طراحی است. تا بیماری کرونا هم به صورت خاص و جداگانه البته بازهم به صورت گروهی قابلیت فروش داشته باشد.

در پی شیوع ویروس کرونا در کشور، دولت دوازدهم تصمیم گرفت. تا بر اساس قانون به کسانی که در پی شیوع این ویروس کار خود را از دست دادند، بیمه پرداخت کند.

درحالی که در قانون ذکر شده است.  که مجموع دریافتی مقرربگیر بیمه بیکاری نباید از ۸۰ درصد متوسط مزد یا حقوق کمتر باشد، مشاهده شد.  که مشمولان بیمه بیکاری کرونا  که گلایه‌های بسیاری از وضعیت پرداختی‌ها داشتند. بر اساس بررسی ها میزان پرداختی‌های بیمه بیکاری مشمولان کرونا به اندازه‌ای کم بوده است.  که در برخی موارد تا ۷۰ هزار تومان در گزارش‌های میدانی گزارش شده است.

 

پوشش فوت در اثر کرونا تا سقف 200 میلیون تومان

بیمه فوت کرونا

 

 

غرامت روزانه بستری کرونا در بیمارستان تا یک میلیون تومان

غرامت بستری کرونا

 

 

برای اطلاعات بیشتر می توانیدبا شماره های زیر تماس بگیرید: 09121934651 , 02128422411